Telefonická rezervace244 910 677 | 607 588 305 K hrnčířům 31, Praha 4 - ŠeberovZobrazit na mapě
Pneuservis Pneu hotel


Pneu hotel – uskladnění pneumatik

Náš pneuservis nabízí kromě měření geometrie kol a oprav alu disků také uskladnění Vašich pneumatik. O Vaše pneumatiky se postaráme v našem pneu hotelu. Vy s nimi tak nebudete mít žádné starosti.

Po sezónní výměně pneumatik Vám je uskladníme v našem pneu hotelu. Vám tak pneumatiky nebudou zabírat místo ve sklepě, na půdě nebo v garáží, navíc při dalším přezouvání kol k nám pneumatiky nebudete muset znovu vozit. Jednoduše přijedete Vaším vozem, my letní gumy vyměníme za zimní a opět Vám je uskladníme v našem pneu hotelu, kde na Vás počkají až do jara.

Náš pneuservis vám kromě uskladnění pneumatik zajistí také jejich kontrolu, a to při každé výměně z letních gum na zimní i naopak. V případě špatného stavu Vašich pneumatik Vás o tom budeme informovat. Pneumatiky navíc vždy umyjeme, abychom je v našem pneu hotelu uskladňovali v nejlepším možném stavu.

Pneu hotel Praha 4

Pro uskladnění pneumatik má náš pneuservis Praha 4 speciálně vyhrazený prostor, kde jsou pro Vaše pneumatiky připraveny optimální podmínky. Venkovní prostory nejsou vhodné, protože dochází ke kontaktu se slunečním zářením , UV paprsky zkracují životnost . Pneumatiky uschováváme v suchém prostředí, kde se nevyskytují chemikálie, které mají na pneumatiky nepříznivý vliv. Uskladněným pneumatikám současně vyhovuje chladnější, dobře větrané prostředí. To vše náš pneu hotel Praha 4 nabízí. Zásadní je také poloha pneumatik, aby nedocházelo k deformaci a zkracování jejich životnosti.

O možnosti uskladnění Vašich pneumatik v našem pneu hotelu se můžete informovat osobně v naší provozovně autoservis Praha 4 nebo telefonicky na tel. 607 588 305 v provozní době

PONDĚLÍ – PÁTEK 8:00 až 18:00.