Telefonická rezervace244 910 677 | 607 588 305 K hrnčířům 31, Praha 4 - ŠeberovZobrazit na mapě

O společnosti

Vítáme Vás na stránkách společnosti  AUTO PNEU VULKÁN s.r.o., autoservis a specializovaný pneuservis. Naše společnost je jednou z mála rodinných firem se stabilním a silným zázemím v Praze 4 a dlouholetou tradicí od roku 1990. 
AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. (dříve Pneu Vulkán anebo Pneuservis Vulkán) je aktivní provozovnou na adrese K Hrnčířům 31, Praha 4 – Šeberov. Věříme, že Vám naše webové stránky zajísti lepší orientaci v našich službách, které jsou Vám plně k dispozici v provozní době od pondělí do pátku, od 8:00 až 18:00h
Naše firma již 21 let poskytuje kvalitní služby všem zákazníkům z celé ČR.
Vaše spokojenost je naší vizitkou, tímto děkujeme za Vaši důvěru!

V našem areálu autoservis / pneuservis Praha 4, Vám poskytneme nejen pestrou škálu běžných i specializovaných pneuservisních a autoservisních služeb, ale také Vám nabídneme bohatý sortiment zboží – levné zimní pneu, alu disky a ocelové disky, náhradní díly, drobné autopříslušenství a mnoho dalšího.

Každý zákazník se u nás může těšit individuální péči a vstřícnému osobnímu přístupu. V naší provozovně najdete vše pod jednou střechou. V nabídce jednotlivých kategorií naleznete podrobný popis našich služeb i produktů, které Vám i Vašemu vozu zaručeně zajistí komfort a bezpečnost.

Historie autoservisu / pneuservisu – AUTO PNEU VULKÁN s.r.o.

Náš servis byl založen roku 1990 pod názvem PNEU VULKÁN a poskytoval pouze pneuservisní služby, včetně maloobchodního a velkoobchodního prodeje pneumatik. Zakladatelé této rodinné firmy jsou Marie a Karel Petrů.

Firma začínala ve skromných podmínkách, avšak od samotného počátku byl kladen důraz na kvalitu poskytované práce, na ochotu k zákazníkům a na odbornou nabídku služeb.

Pneuservis začínal s jedním heverovým stáním, které v té době bylo úměrné kapacitě servisu. Nechyběl ani prostor pro posezení zákazníků u šálku dobré kávy. Díky kvalitě poskytovaných služeb, velice vstřícné provozní době – 6 dnů v týdnu – (Po-So, 8-22h) , a tím i narůstajícímu zájmu zákazníků jsme se rozhodli rozšířit kapacitu servisu dle tehdejších možností. Servis se rozrostl o 1 nové heverové stání, kde bylo možné odbavit i dodávková vozidla. Zároveň jsme rozšířili služby o drobné auto-servisní práce.

Od svého vzniku náš pneuservis procházel mnoha změnami, od rozšíření objektu a nabídky služeb počínaje až po modernizaci technického vybavení konče.

V roce 2002 se podařilo dokončit nové servisní prostory o rozloze 350m2. Servis má v současné podobě k dispozici 3 heverová stání a 1 stání speciálně vybavené špičkovou laserovou geometrií. Řešíme také geometrii kol. Pro pohodlí čekajících zákazníků byly vybudovány přijímací prostory s možností posezení. Tyto prostory, včetně přijímací kanceláře, jsou oddělené od servisní haly.

V srpnu 2008 jsme změnili právní formu podnikání, a tak z Pneu Vulkán  vznikla společnost AUTO PNEU VULKÁN s.r.o., komplexní autoservis a pneuservis pro běžné i specializované pneuservisní úkony (nízkoprofilové pneumatiky, OFFROAD a SUV pneumatiky). V roce 2008 jsme pro Vás vybudovali zcela nové venkovní posezení s možnosti WIFI internet připojení zdarma v celém areálu. Servisní vybavení bylo kompletně obnoveno za přístroje nejvyšší kvality.

U nás najdete služby ALL INCLUSIVE, neboli vše pod jednou střechou. Nejen pro Vaše pohodlí se budeme snažit i nadále zkvalitňovat prostředí, ale především i nadále rozšiřovat nejen technické vybavení, ale i odborně poskytované služby a sortiment zboží.

21let zkušeností a tradice ručí za nás. Tímto si troufáme poděkovat nejen spolehlivým a loajálním zaměstnancům za jejich přístup a profesionalitu, ale v neposlední řadě zakladatelům této rodinné firmy s dlouholetou tradicí, paní Marii a Karlu Petrů.
Za AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. rodina Petrů

Fotogalerie sídla

AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. AUTO PNEU VULKÁN s.r.o.