Telefonická rezervace244 910 677 | 607 588 305 K hrnčířům 31, Praha 4 - ŠeberovZobrazit na mapě

Opravy alu disků

V rámci pneuservisních služeb se náš autoservis / pneuservis specializuje na opravy alu kol. Nejrůznější typy oprav alu disků, svařování hliníku, naváření hliníku i kompletní renovace alu kol jsou předmětem činnosti naší firmy již od roku 1994.

Činnost opravy alu kol zahrnuje:

Opravy zadních a předních límců alu kol např. ohnuté a poškrábané, odřené alu disky následkem nárazu Opravy házivosti – rovnání alu disků – horizontální i vertikální odchylky od středu osy kola např.ohnuté paprsky Svářovaní hliníku metodou TIG, opravy prasklých límců alu disků, proražených alu ráfků, vyštípnutých kusů atd. Navářování a opracování uražených límců včetně chybějících kusů alu disků ve větším rozsahu. Lakování a kompletní renovace alu kol (odlakování, pískování, lakování disků ) Sváření a oprava olejových van, potrubí klimatizací aj. Opravy alu kol provádíme běžně v termínech 5 až 7 pracovních dní.Expresní opravy alu disků provádíme do 24h dle předchozí dohody. Opravy disků provádí naše společnost přímo v sídle. Ceny oprav hliníkových disků jsou na přání zákazníků vyčísleny před opravou poškozeného disku. Cena opravy alu disků v případě expresní opravy litých kol do 24h je navýšená o 30% ze stanovené ceny.

Opravy alu disků Praha 4 Opravy alu disků Praha 4 Opravy alu disků Praha 4 Opravy alu disků Praha 4

Ceník služeb oprava alu:

Rovnání ohnutého zadního či předního límce 600,- až 1200,- Kč
Dovaření, úprava, lak vyštípnuté části ráfku (retuš) 600,- až 1500,- Kč
Větší poškození (např.uražený přední límec 15-30cm 1000,- až 3500,-
Odstranění starého laku (chemicky) 600,- Kč
Lakování stříbrná metalíza (1ks) 1800,- až 3000,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH a pouze orientační! Ceny oprav alu kol určujeme vždy předem, s individuálním posouzením zakázky, dle rozsahu a typu poškození litých disků. Pro bližší informace nás kontaktujte v naší provozovně opravy alu kol Praha 4